INFORMACJA

UWAGA:

zmiana numeru rachunku bankowego

Szanowni Klienci,

 

Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Rawiczu sp. z o.o. uprzejmie informuje, iż . od dnia 01.11.2020 r wprowadza indywidualne numery rachunków bankowych dla swoich Klientów.

W związku z powyższym prosimy o realizację płatności na rzecz Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Rawiczu sp. z o.o.  na rachunek bankowy podany na fakturze.

Zmiany te przyspieszą rozliczanie dokonywanych płatności i pozwolą uniknąć ewentualnych pomyłek. Za wszelkie niedogodności serdecznie przepraszamy.

Jednocześnie przypominamy o możliwości otrzymywania e-faktur na wskazany adres e-mail.

 

 

 

KOMUNIKAT

W związku z istniejącym stanem epidemicznym w Polsce, mając na uwadze bezpieczeństwo Państwa oraz naszych  pracowników ,wstrzymane zostają  do odwołania rzeczywiste odczyty stanów wodomierzy.

Prosimy o podanie( do 3  dni roboczych) stanu wodomierza poprzez kontakt telefoniczny /sms , pod numerem telefonu  inkasenta podanym na poprzedniej fakturze ,lub pod numerem telefonu  570 070 883 ,lub poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej : www.zwikrawicz.pl .

W przypadku braku podania stanu wodomierza w terminie, rozliczenie zostanie dokonane na podstawie średniego zużycia wody z poprzednich okresów rozliczeniowych.

Folwark  14.10.2020r.

 

KOMUNIKAT

W związku z zagrożeniem koronawirusem wprowadza się ograniczenie bezpośredniego kontaktu z klientami.

Kontakt z Działem Technicznym :

tel. 65-546-76-47, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt z Działem finansowo-księgowym:

tel. 65-546-76-49, email:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

.

 

komunikat e-faktura

KOMUNIKAT

Uprzejmie informujemy, że od listopada 2019 r. istnieje możliwość wystawiania i przesyłania faktur za usługi świadczone przez ZWIK w Rawiczu sp. z o.o. drogą elektroniczną (e-faktury).

E-faktury mogą być wysyłane do Nabywcy drogą elektroniczną na wskazany przez niego adres e-mail, po uprzedniej akceptacji tego sposobu przesyłania faktur poprzez podpisanie i dostarczenie w formie pisemnej Oświadczenia o zgodzie, którego wzór dostępny jest na stronie www.zwikrawicz.pl oraz w siedzibie ZWIK w Rawiczu sp. z o.o.:  Folwark, ul. Półwiejska 20, 63-900 Rawicz.    

RAWICZ - PRZERWA W DOSTAWIE WODY

Folwark, dnia 19.05.2020

                                                                                      

      KOMUNIKAT

Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Rawiczu sp. z o.o.

 informuje odbiorców wody zamieszkałych w miejscowościach:

Rawicz (z wyjątkiem Rawicz-Sarnowa),

 Masłowo, Warszewo, Załęcze, Sierakowo, Kąty, Folwark oraz 

Szymanowo (ul. Szczęśliwa, Radosna, Życzliwa),

Dębno Polskie (ul. Rawicka, Miętowa, Rumiankowa)

Świniary, Borowno, Wodniki

 że w związku z nocnymi pracami na sieci wodociągowej związanymi z rewitalizacją Rynku w Rawiczu

w dniu 21.05.2020/ 22.05.2020 r. (z Czwartku na Piątek)

w godz. od 21.30 do 6.00

nastąpi wyłączenie wody,

natomiast od godz. 8.00 ciśnienie wody w sieci wróci do normy.

Za zaistniałą sytuację ZWiK w Rawiczu sp. z o.o. przeprasza odbiorców.

Kurtyna wodna

W dniu 03.06.2019r. na deptaku przy ul. Wojska Polskiego w Rawiczu została zamontowana kurtyna wodna. Kurtyna ta ma służyć poprawie komfortu mieszkańcom w trakcie upałów. Przypominamy, że w ubiegłych latach dwukrotnie nastąpiła dewastacja urządzenia, stąd apel i prośba o właściwą eksploatację urządzenia oraz szanowanie tego wspólnego dobra.