Wybór nowego Prezesa Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Rawiczu sp. z o.o.

Z dniem 30 czerwca 2021 roku, po 25 latach pracy w Zakładzie Wodociągów i Kanalizacji w Rawiczu na zasłużoną emeryturę  odszedł  wieloletni  Prezes Zarządu Pan Grzegorz Matysiak, który w tym roku obchodzi także 50-lecie pracy zawodowej.

Jego następcą , wyłonionym w drodze konkursu został Pan Robert Garczyński, który kieruje rawickim ZWiK od dnia 01.07.2021 roku

INFORMACJA

 

 

 

 

 

UWAGA:

zmiana numeru rachunku bankowego

Szanowni Klienci,

 

Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Rawiczu sp. z o.o. uprzejmie informuje, iż . od dnia 01.11.2020 r wprowadza indywidualne numery rachunków bankowych dla swoich Klientów.

W związku z powyższym prosimy o realizację płatności na rzecz Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Rawiczu sp. z o.o.  na rachunek bankowy podany na fakturze.

Zmiany te przyspieszą rozliczanie dokonywanych płatności i pozwolą uniknąć ewentualnych pomyłek. Za wszelkie niedogodności serdecznie przepraszamy.

Jednocześnie przypominamy o możliwości otrzymywania e-faktur na wskazany adres e-mail.

 

 

 

KOMUNIKAT

W związku z istniejącym stanem epidemicznym w Polsce, mając na uwadze bezpieczeństwo Państwa oraz naszych  pracowników ,wstrzymane zostają  do odwołania rzeczywiste odczyty stanów wodomierzy.

Prosimy o podanie( do 3  dni roboczych) stanu wodomierza poprzez kontakt telefoniczny /sms , pod numerem telefonu  inkasenta podanym na poprzedniej fakturze ,lub pod numerem telefonu  570 050 883 ,lub poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej : www.zwikrawicz.pl .

W przypadku braku podania stanu wodomierza w terminie, rozliczenie zostanie dokonane na podstawie średniego zużycia wody z poprzednich okresów rozliczeniowych.

Folwark  14.10.2020r.

 

KOMUNIKAT

W związku z zagrożeniem koronawirusem wprowadza się ograniczenie bezpośredniego kontaktu z klientami.

Kontakt z Działem Technicznym :

tel. 65-546-76-47, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt z Działem finansowo-księgowym:

tel. 65-546-76-49, email:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

.

 

Apel

                                                                                                                                                                   

                                                                                                                                                                Rawicz dnia 18.06.2021r.

                                                                                                                                                                                                                                                                    

KOMUNIKAT

Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Rawiczu sp. z o.o. 

apeluje do mieszkańców Gminy Rawicz i właścicieli działek rekreacyjnych, o rozważne i możliwie oszczędne korzystanie z wody oraz ograniczenie do minimum podlewania trawników i przydomowych ogródków, a także napełniania basenów i mycia pojazdów w czasie obecnie panujących upałów.

Jednocześnie informujemy, iż nadmierne zużycie wody powoduje znaczący spadek ciśnienia wody w wodociągu uniemożliwiający normalne korzystanie z wody.

Szanujmy się nawzajem i pamiętajmy, że nie jesteśmy sami!

 

 


komunikat e-faktura

KOMUNIKAT

Uprzejmie informujemy, że od listopada 2019 r. istnieje możliwość wystawiania i przesyłania faktur za usługi świadczone przez ZWIK w Rawiczu sp. z o.o. drogą elektroniczną (e-faktury).

E-faktury mogą być wysyłane do Nabywcy drogą elektroniczną na wskazany przez niego adres e-mail, po uprzedniej akceptacji tego sposobu przesyłania faktur poprzez podpisanie i dostarczenie w formie pisemnej Oświadczenia o zgodzie, którego wzór dostępny jest na stronie www.zwikrawicz.pl oraz w siedzibie ZWIK w Rawiczu sp. z o.o.:  Folwark, ul. Półwiejska 20, 63-900 Rawicz.