UWAGA:

zmiana numeru rachunku bankowego

Szanowni Klienci,

 

Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Rawiczu sp. z o.o. uprzejmie informuje, iż . od dnia 01.11.2020 r wprowadza indywidualne numery rachunków bankowych dla swoich Klientów.

W związku z powyższym prosimy o realizację płatności na rzecz Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Rawiczu sp. z o.o.  na rachunek bankowy podany na fakturze.

Zmiany te przyspieszą rozliczanie dokonywanych płatności i pozwolą uniknąć ewentualnych pomyłek. Za wszelkie niedogodności serdecznie przepraszamy.

Jednocześnie przypominamy o możliwości otrzymywania e-faktur na wskazany adres e-mail.

 

 

 

KOMUNIKAT

W związku z istniejącym stanem epidemicznym w Polsce, mając na uwadze bezpieczeństwo Państwa oraz naszych  pracowników ,wstrzymane zostają  do odwołania rzeczywiste odczyty stanów wodomierzy.

Prosimy o podanie( do 3  dni roboczych) stanu wodomierza poprzez kontakt telefoniczny /sms , pod numerem telefonu  inkasenta podanym na poprzedniej fakturze ,lub pod numerem telefonu  570 050 883 ,lub poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej : www.zwikrawicz.pl .

W przypadku braku podania stanu wodomierza w terminie, rozliczenie zostanie dokonane na podstawie średniego zużycia wody z poprzednich okresów rozliczeniowych.

Folwark  14.10.2020r.

 

KOMUNIKAT

W związku z zagrożeniem koronawirusem wprowadza się ograniczenie bezpośredniego kontaktu z klientami.

Kontakt z Działem Technicznym :

tel. 65-546-76-47, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt z Działem finansowo-księgowym:

tel. 65-546-76-49, email:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

.