Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Rawiczu sp. z o.o.

Stacja Uzdatniania w Załęczu

Stacja Uzdatniania Wody zlokalizowana jest w Załęczu. Od granic Rawicza odległa jest o około 3,2 km na zachód. Studnie głębinowe ujęcia wody podziemnej dla miasta Rawicza, zlokalizowane są w rejonie wsi Świniary – Borowno należących do gminy Wąsosz oraz w Załęczu – w gminie Rawicz. 
SUW w Załęczu zasila następujące miejscowości: Rawicz, Załęcze, Masłowo, Warszewo, Sierakowo, Kąty, Folwark, Świniary, Borowno, Wodniki.

Hydrofornia w Dębnie Polskim

Miejscowość Dębno Polskie położona jest w odległości 5,0 km na południowy – wschód od Rawicza. Ujęcie wody wraz z hydrofornią znajduje się w centrum wsi. Hydrofornia zasila następujące miejscowości: Dębno Polskie, Szymanowo.

Hydrofornia w Zielonej Wsi

Miejscowość Zielona Wieś położona jest w odległości 13,0 km na południowy – wschód od Rawicza.
Ujęcie wody wraz z hydrofornią znajduje się na wylocie drogi do miejscowości Łąkta. 
Hydrofornia zasila następujące miejscowości: Zielona Wieś, Wydawy, Łąkta, Czarny Las.

Hydrofornia w Łaszczynie

Miejscowość Łaszczyn położona jest w odległości 4,0 km na północny – wschód od Rawicza. Ujęcie wody wraz z hydrofornią znajduje się w centrum wsi.
Hydrofornia zasila następujące miejscowości: Łaszczyn, Sarnowa, Sarnówka, Żołędnica, Konarzewo, Zakrzewo, Wydartowo 1, Wydartowo 2, Dąbrówka.

Hydrofornia w Iźbicach

Miejscowość Iźbice położona jest w odległości 4,5 km na północny – zachód od Rawicza. Ujęcie wody wraz z hydrofornią znajduje się w centrum wsi.
Hydrofornia zasila następujące miejscowości: 
Iźbice, Żylice.

Hydrofornia w Słupi Kapitulnej

położona jest w odległości 9,0 km na wschód od Rawicza. Ujęcie wody wraz z hydrofornią znajduje się w centrum wsi.
Hydrofornia zasila następujące miejscowości:  Słupia Kapitulna, Stwolno, Zawady, Niemarzyn, Sikorzyn, Chojno, Podborowo, Ugoda, Dębionka.

Hydrofornia w Rawiczu przy ul. Gen. Grota Roweckiego

Hydrofornia w Rawiczu przy ul. Maj. H. Sucharskiego

ZWiK w Rawiczu sp. z o.o. posiada dwie hydrofornie wody na terenie miasta jedną z nich jest ta przy ul. Maj. H. Sucharskiego.

Oczyszczalnia Ścieków w Rawiczu

Przepompownia ścieków w Rawiczu przy ul. P. Przyjemskiego

Obiekt przyjmuje ścieki z terenu osiedla Westerplatte i tłoczy je dalej do sieci miejskiej w kierunku oczyszczalni ścieków.

Skip to content